Резултати завршног испита 2019/20. године
четвртак, 24 децембар 2020 11:48
Обавештавамо ученике и родитеље да смо добили Извештај о резултатима завршног испита на крају основног образовања и васпитања у школској 2019/20. години, Завода за вредновање квалитета образовања и васпитања. Анализом приспелог Извештаја, утврдили смо да су ученици наше школе постигли изузетан успех на завршном испиту у школској 2019/20. години, као и претходне године.
Резултати ученика на завршном испиту из српског језика, математике и на комбинованом тесту, су изнад нивоа републичког просека. Просечна постигнућа ученика наше школе су изнад резултата на нивоу општине, округа, школске управе, као и на нивоу републике.
Детаљна Анализа резултата завршног испита налази се у делу Школски документи. Можете да је преузмете и на ОВОМ линку.