Обавештење за родитеље у вези са еЗаказивањем термина за упис и тестирање детета
петак, 19 март 2021 18:35
Поштовани родитељи будућих првака,
У складу са дописом Министарства просвете, науке и технолошког развоја, обавештавамо вас о могућности електронског заказивања термина за тестирање и упис деце.
Услуга еЗаказивање термина за упис и тестирање преко Портала еУправа ће бити доступна од 22. марта ове године. Дефинисали смо доступне термине тестирања почев од 1. априла.
Термине тестирања можете заказати и телефонским путем, као и личним доласком у школу.
За коришћење услуге електронског заказивања потребно је да:
- Будете регистрован корисник, односно имате креиран налог на државном порталу за електронску идентификацију eID.gov.rs
-Покренете услугу на Порталу еУправа (Услуге → Образовање → еЗаказивање термина у ОШ)
- Закажете термин у школи
- Приликом уписа није потребно да прилажете ниједан документ у папирном облику, јер ће их школа прибавити по службеној дужности.
За све недоумице у вези са електронским заказивањем термина, обратите се контакт центру на 011/73-505-57. Телефонска подршка доступна је од 22. марта 2021. године и током трајања уписа у основне школе сваког радног дана од 7.30 до 15.30 часова.
ОШ“Вук Караџић“

Вакцинација