Обавештење о промени модела наставе
петак, 10 септембар 2021 13:10
Oбавештавамо ученике и родитеље да ће се, почев од 13.09. 2021. године, за ученике седмог и осмог разреда, примењивати II модел образовно васпитног рада. Настава се организује комбиновањем непосредне наставе и наставе на даљину кроз комбиновани модел. Час наставе траје 45 минута. Одељење се дели у две групе ( уколико је број ученика већи од 16). Непосредан образовно-васпитни рад у школи прва група остварује понедељком, средом и петком, док друга група у тим данима остварује наставу путем учења на даљину. Непосредан образовно-васпитни рад у школи друга група одељења остварује уторком и четвртком, док прва група у тим данима остварује наставу путем учења на даљину. Групе и начини остваривања смењују се на недељном нивоу. Школа користи систем учења наставе на даљину који је користила у претходној школској години, а који се показао ефикасним.

Вакцинација

wpeuprava