Резултати завршног испита - школска 2021/22.
понедељак, 21 новембар 2022 12:02
Наша школа је и ове године остварила сјајан резултат на завршном испиту.
На основу Извештаја о резултатима завршног испита Завода за вредновање квалитета образовања и васпитања и анализа поређења постигнућа школе са просечним постигнућем општине, округа, школске управе и републике, добијени су подаци који говоре да су постигнућа наших ученика далеко изнад просечних постигнућа на нивоу општине, округа, школске управе и републике на сва три теста завршног испита.
Такође, приказ постигнућа ученика на нивоу појединачних задатака из сваког теста, показује да је проценат ученика који су тачно решили задатак у нашој школи готово за сваки задатак већи од процента на нивоу општине, округа, школске управе, републике (око 90%).
Ови подаци указују на континуирану оствареност стандарда постигнућа наставних предмета у области Постигнућа ученика.
Комплетан Извештај о резултатима завршног испита на крају
основног образовања и васпитања у школској 2021/22. години доступан је на сајту школе www.vukkaradzic.edu.rs