vuk2

Online kursevi engleskog jezika
петак, 23 октобар 2020 11:40
Dragi đaci,
Obaveštavamo Vas da smo povodom početka nove školske godine u saradnji sa kompanijom LINK group obezbedili besplatne online kurseve engleskog jezika.
Savremena osnovna škola kao deo kompanije LINKgroup ovim kursevima pružaju odličnu priliku đacima koji žele da usavrše i unaprede svoje znanje engleskog jezika da postanu što uspešniji u daljem obrazovanju i kasnije u poslu.
Ukoliko ste đak V-VIII razreda i želite da unapredite svoje znanje engleskog jezika pozivamo Vas da se prijavite za besplatan online kurs engleskog jezika kod svog nastavnika koji će odlučiti ko će dobiti mogućnost za pohađanje ovih kurseva.
Ukoliko budete bili jedan od dobitnika, dobićete poklon kod sa kojim ostvarujete pravo na besplatan kurs. Nakon što dobijeni kod unesete na strani prijave dobićete na mejl sva potrebna uputstva za pohađanje izabranog online kursa.
Pozivamo sve đake da se aktivno uključe u usavršavanje znanja engleskog jezika kako bi time sebi otvorili što više mogućnosti za dalje obrazovanje i razvoj karijere.