Упис првака
понедељак, 18 март 2024 11:43
Kао и претходних година, тако је и ове године доступна услуга еЗаказивање термина за упис и тестирање детета у основној школи.
Обавештавамо све заинтересоване, да смо креирали термине за електронско заказивање тестирања ученика на порталу еУправе.
Апликација за електронско заказивање термина биће доступна од 20. марта 2024. године. Путем апликације преко портала еУправе могу се заказати термини тестирања и уписа у школу.
Уколико родитељи имају техничких проблема да путем портала изаберу термин тестирања, потребно је да се обрате школском педагогу, у просторијама школе који ће то урадити уместо њих.
Доласком у школу завршавају се све активности везане за упис ученика у први разред и није потребно доносити никаква документа, јер ће иста бити прибављена по службеној дужности електронским путем.
Упис ученика у први разред обавиће се у складу са заказаним терминима од 01. априла до 31. маја 2024. године.